עמוד נחיתה

עמוד נחיתה מוצלח - הוא הדרך להצלחה!
לא משנה מה המוצר או השירות שאתה מעוניין למכור, יש לך מספר שניות לעורר את סקרנותו של הלקוח כדי להשאר, ולראות "במה מדובר".

מה זה עמוד נחיתה?

עמוד נחיתה הינו עמוד אשר נוצר במיוחד עבור מטרה ספציפית, על-מנת שיגיעו אליו גולשים דרך מסע פרסום, או קישורים, על מנת למכור או לפרסם.
תפקידו של עמוד הנחיתה הוא למקד את תשומת לבו של המבקר למסר ספציפי (מכירה או שכנוע) ולהניעו להמשך פעולה של השארת פרטים (רישום), מכירה או שליחת דואר אלקטרוני.
כך יגרום דף הנחיתה למבקר להרגיש שהוא הגיע בדיוק למוצר או השירות  אותו חיפש. לרוב, חוסר מיקוד באתר בכלל או בדף הנחיתה בפרט עלול להביא להצפת מידע אשר תגרום למבקר לצאת מהדף ולא לבצע את הפעולה אותה המפרסם ציפה לקבל.

עמוד נחיתה איכותי - ההצלחה בדרך!

עמוד נחיתה צריך להיות קולע למטרה!
הכוונה שהוא צריך להעביר מסר מיידי ללקוח אל המקום שבו הוא הגיע, חשוב להמעיט במלל ככל האפשר, וכותרת הדף נחיתה צריכה להיות זהה למילות מפתח הרצויות.

תחשבו על זה ככה, לגולש שהגיע לדף הבית ומתחיל לחפש את המוצר שהוא רוצה, או לגולש שהגיע ישר לדף אשר מוכר את המוצר או השירות שאותו הוא מחפש?

דף נחיתה איכותי נמדד ע"פ כמות הגולשים שהופכים ללקוחות, וכמו שנקרא במונח המקצועי "כמות יחס המרה".
אם מתוך 1,000 גולשים יש לכם 10 לקוחות, אחוז ההמרה שלכם הינו 1%, אם בעזרת עמוד הנחיתה שלכם, יחס ההמרה עלה מ1% ל3% כמות הלקוחות שלכם גדלה פי 3.

אז איך עושים את זה?

כותרות ענייניות

כותרת הינה הדבר הראשון שקופץ לגולש בעין, חשוב שהכותרת תהיה עניינית ותסביר לגולש מה העמוד מציע לו.

קריאה לפעולה

כל לקוח שמגיע לדף שלכם חייב שיהיה לו לאן להמשיך, אם זה השארת פרטי יצירת קשר, הרשמה לרשימת תפוצה, או כל שתרצו. המטרה של העמוד נחיתה, היא לגרום ללקוח לבצע את הפעולה שאתם רוצים.

הטקסט עצמו

רבים משקיעים בעיצוב עמוד הנחיתה, והרבה פחות במלל.
עמודי נחיתה רבים מכילים שגיאות כתיב, או בצורה עילגת, ומראים על כך שהטקסט נמצא שם רק בשביל "שיהיה כתוב משהו", בעוד שלטקסט עצמו ישנה חשיבות עצומה! אין הכוונה לטקסט בשפה גבוה - ההפך הוא הנכון, באינטרנט מתאפשר שיווק יותר אישי, אדם מול אדם, ומוכר יותר, אך עם זאת צריך שהלקוח ידע מה יש לנו להציע לו.

לסיכום

אנו בריסייט דואגים שעמוד הנחיתה שלכם ישדר את כל מה שאתם צריכים, ויהיה בעל תוכן שיווקי על-מנת שיחס ההמרה שלכם יעלה.
הנסיון שלנו והצרכים שלכם ישתלבו יחד - נצור עמוד נחיתה מנצח!

לקבלת מידע נוסף, אל תהססו לפנות אלינו.

לקוחות ממליצים
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון