הפניית 301

הפנייה זו נועדה לעזור לנו לעדכן את מנועי החיפוש השונים, על שינויים שאנו עושים בדפי האתר שלנו, הרי אנו לא יכולים להשאר עם אותו אתר כל הזמן, הטכנולוגיה מתקדמת, ולא נרצה להשאר מאחור. יחד עם זאת, לא נרצה לאבד את הקידום שכבר עשינו.

הפניית 301

מתי נשתמש בהפניה 301?

יש לנו אתר ותיק בשרת שסיפק אותנו במשך 15 שנה, האתר ניבנה בטכנולוגיה מיושנת (אבל אז כשנבנה הוא היה מה זה חדיש) עברו להן השנים והחלטתם להתקדם עם הטכנלוגיה.

הדומיין של האתר אומנם נשאר אבל פתאום יש לעמודים סיומות שונות index.php או defult.asp, על מנת לא לפגוע בקידום האתר ובוותק שצבר, אנו נבצע הפנייה 301 ז"א שתהיה הפניה מהכתובת הישנה של עמוד באתר, לאותו עמוד - רק באתר החדש.

מצב נוסף שנשתמש בהפניית redirect 301  היא כאשר בונה האתר שלכם יצר לכם כתובת ידידותית בעברית או שינוי כל שהוא במספור העמודים בגלל הצורך בבנייה חדשה, או כל שינוי מתבקש.

במקרה זה נרצה עדיין לשמור על הוותק והמיקום שצברנו בעמודים שלנו. אנו נשתמש redirect 301 לכל עמוד ועמוד, כלומר, אם שם העמוד הישן שלנו הוא www.olddomain.com/seoExperts.php, בעזרת הפניית 301 אנו "נאמר" לגוגל, העמוד שאתה מנסה להגיע אליו, עבר מקום לhttp://www.resight.co.il/art/קידום_אתרים_בגוגל.html – ובכך למעשה, כל עבודת הקידום שבוצעה על האתר הישן, לא תפגע, והאתר עם הדומיין החדש יתפוס את המיקומים שלו.

יש צורך לעשות את זה לכל עמוד שאנו רוצים לשמר ויחד עם זאת לקדם.

סיטואציה אחרת שיכולה לעלות היא - קנינו דומיין לפני כמה שנים והצבנו אותו ברשת אבל עם הזמן הוא צבר PR גבוהה והתקדם בתחומו. חבל לא לנצל את מה שכבר ניצב. אומנם שם המתחם (דומיין) לא מתאים לנו כי יש לנו שם מדליק יותר ואנו רוצים להשתמש בשם החדש. מה שנעשה במצב הזה הוא הפניה 301 מהדומיין הישן לדומיין החדש.
אנו נשתמש "בכח" שצבר הדומיין הישן על מנת למנף את האתר החדש, ובכך לא נתחיל את עבודות הקידום מההתחלה. זה לא אומר שאפשר לנוח בנושא קידום האתר, משמעות הדבר שפוש ראשוני לאתר החדש שלנו כבר יש ועל זה נאמר שלא כל מה שישן לא ניתן להשתמש בו.

האם www כל כך חשוב בתחילת הכתובת?

מסתבר שכן, זה מפתיע אתכם? אז גוגל מזהה אתר עם www כאתר אחד ואתר בלי www כאתר אחר, אם העלתם את האתר שלכם בלי הקידומת של ה- www השתמשו בהפניה 301 לאתר עם www על מנת לא להפסיד "מהכח" שלל האתר, כלי ההפניה יספרו כניסות לשני אתרים נפרדים ואילו עם הפניה 301 הכניסות יהיו לאתר אחד. הדבר אינו מובן מאליו ומומלץ לשים לב לדברים הקטנים האלה אשר משפיעים באופן ישיר על קידום האתר.

מומלץ לבצע פעולה זו בליווי קידום אתרים מקצועי על מנת לא לפגוע בקידום האתר.

לקוחות ממליצים
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון