הדרך לשיווק נכון

מזה מספר עשורים אורח חיינו נתמך יותר ויותר בשירותיהם של מחשבים לצרכים שונים, החל מהפשוט ביותר כחישוב מתמטי ועד למסובך ביותר כחישוב נתוני נוסחאות פיזיקליות בתחום האסטרונומיה למשל. ליותר ויותר אנשים יש מחשב בביתם והרבה מהתפקידים בשוק העבודה היום מצריכים יכולת לעבוד על מחשב ברבדים עמוקים יותר או פחות. אחד מהענפים של תחום המחשוב בארץ ובעולם הוא בניית אתרים. כיום כל אחד יכול לבנות לעצמו אתר ברשת האינטרנט.

שיווק נכון באינטרנט

איך לקדם את האתר

ישנן מספר דרכים שבהן ניתן לבצע קידום אתרים, לכל דרך יש את היתרונות והחסרונות שלה. ניתן לבחור בדרך אחת, כמו קידום אורגני, איטי אך מומלץ יותר לטווח הארוך, וניתן לבחור בקידום ממומן שפועל מהר, אך עולה לכם כסף על כל כניסה של גולש. מומלץ כמובן לשלב כמה דרכים ביחד בכדי לתקוע יתד כאן ועכשיו ובמקביל לפעול לקראת מיצובו של האתר במנועי החיפוש לטווח ארוך יותר.

בקדמת הבמה - פרסום

פרסום של האתר יכול להתבצע ברשת האינטרנט, בעלונים ועיתונים, פרסומות ברדיו ובטלוויזיה וכל אמצעי מדיה אחר שתראה לנכון כמתאים לקידום אתרך. החסרון הבולט של שיטה זו לקידום אתרים הוא העלות הגבוהה יחסית לשוק ויחסית לשיטות האחרות. גם במידה ותעצב את הפרסומת בעצמך ותדאג לכל ההיבטים האחרים של ניסוח וגרפיקה בפועל, עדיין תאלץ לשלם על שטח הפרסום.

מאחורי הקלעים - מילות מפתח לקידום אתרים

קידום אתרים באמצעות מילות מפתח (SEO) היא שיטה אמינה שההשקעה הכספית בביצועה היא מינמלית.  בחירת מילות מפתח מתאימות שתובלנה את הגולשים במנועי החיפוש השונים לאתר שלך על ידי הקפצתו בתוצאות החיפוש, יכולה להעלות את החשיפה הפוטנציאלית של האתר שלך. אמנם שיטה זו פחות יקרה אך היא מצריכה יותר הבנה באחורי הקלעים של האתר ושל האופן בו עובדים מנועי חיפוש.

מעקב

להישאר במעקב תמידי אחר הנתונים המשתנים ללא הרף בקידום אתרים הוא צעד בלתי נפרד מדרך זו. לצורך זה יש כלי אינטרנט רבים, חלקם חינמיים, אשר מאפשרים לערוך מעקב מקיף אחר הפעילות באתר. בדיוק כמו שעון נוכחות למשל, שמונה את מספר השעות והדקות בין כל החתמת כניסה ויציאה, כך גם כלי הניתוח מציגים בפניך נתונים כמו מספר הדקות והשעות שבהן כל גולש שהה באתר ואף באיזה עמוד התעכב יותר.

לקוחות ממליצים
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון