אפליקציות לפייסבוק

סביר מאד להניח, שאנחנו לא צריכים להסביר לכם מהי בדיוק הרשת החברתית פייסבוק. אפילו אם אין לכם דף אישי בפייסבוק, אתם מודעים לפוטנציאל העסקי העצום של האתר הזה. בפייסבוק יש היום מאות מיליוני גולשים, כאשר רק ממדינת ישראל יש כבר למעלה מ3 מיליון גולשים, כך שמדובר על פוטנציאל עסקי עצום. יותר ויותר חברות הולכות היום לא רק לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אלא הן גם פונות לחברה אשר תבצע בניית אפליקציות לפייסבוק עבורן. אבל מה בעצם כוח של האפליקציות וכיצד הן עוזרות להביא גולשים?

פיתוח אפליקציות לפייסבוק

הגולשים מאוהבים באפליקציות

מבט קצר על אפליקציות שהן לאו דווקא מסחריות, יבהיר לכם את הכוח של בניית אפליקציות לפייסבוק שהן מטעמים של גופים שונים. היום לדוגמה, כ20% מהמשתמשים בפייסבוק (כלומר בחישוב גס כ100 מיליון איש) משתמשים באפליקציית פארמוויל המפורסמת כל כך. אז אמנם אתם לא שואפים למספר כזה גדול, אבל הדבר ממחיש לכם את הכוח העצום של בניית אפליקציות לפייסבוק. היום הגולשים אוהבים משחקים, אטרקציות קטנות, וכמובן כל מיני מתנות שהם יכולים לקבל בחינם. אין היום חברה שמכבדת את עצמה שלא מציע לפחות אפליקציה ייחודית אחת, אשר תותאם במיוחד עבורה.

על איזה אפליקציות מדובר?

כשאתם בוחנים אופציות שונות של בניית אפליקציות לפייסבוק, אפשר לומר שהשמיים הם הגבול. מבט חטוף בפייסבוק יציג בפניכם עולם ומלואו של אפליקציות. יש היום אפליקציה שמציעה לגולשים להדפיס תמונה שלהם על מגנטים. יש היום אפליקציה שמאפשרת לגולשים להעלות תמונות שלהם לדירוג אישי של הקהל הרחב. יש אפליקציות שמאפשרות משחקי קליעה למטרה מסוגים שונים. יש אפליקציות שמציעות משחקים בסגנון חפש את מטמון. יש אפליקציות שנותנות שירות מיוחד לאנשים כמו סידור של מערכת שעות. יש אפליקציות שמציעות שאלונים בסגנון בחן את עצמך. יש אפליקציות שכוללות משחקי טריוויה, שהם אף נושאי פרסים. זוהי רק רשימה מאד קצרה לאופציות שונות של בניית אפליקציות לפייסבוק, אשר כבר פותחו בישראל, וחברות ישראליות עושות בהן שימוש. כמובן שאתם יכולים לחשוב על רעיונות חדשים משלכם, כדי להיות מקוריים במיוחד.

עלות מול תועלת

היום אתם יכולים לעמוד על קשר עם חברת בניית אפליקציות לפייסבוק שתפתח עבורכם אפליקציה אחת או מספר אפליקציות. המחיר של הפיתוח והבנייה משתנה, ותלוי בין השאר במורכבות האפליקציה. עם זאת, חשוב להבין שבכל מקרה - התועלת שתצמח לכם מהאפליקציה היא עצומה. התהליך של בניית אפליקציות לפייסבוק גורמת בסופו של דבר לכך שיותר ויותר גולשים מגיעים לאפליקציות שלכם, ובסופו של דבר לדף העסקי. בדף העסקי (ואף בתוך האפליקציה עצמה) הגולשים נחשפים לתכנים הפרסומיים שלכם, ובסופו של דבר הם יוכלו להפוך להיות לקוחות מן המניין, וכידוע לכם - אין דבר שהוא משתלם יותר מהגדלת כמות הלקוחות שלכם.

לקוחות ממליצים
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון