בניית אתר בפייסבוק
הקמת עמודי נחיתה
קידום אתרים
בניית אתרים בהתאמה אישית

מאמרים בניית אתרים

בניית אתרים
בניית אתרים בהתאמה אישית זה א"ב בשיווק. אתרי אינטרנט הם הפנים שלכם, לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים. תפקידם הוא חשוב ורחב היקף ותפקודם חולש על פונקציות רבות ומרכזיות בהתנהלות בית העסק.
אפליקציות לפייסבוק
סביר מאד להניח, שאנחנו לא צריכים להסביר לכם מהי בדיוק הרשת החברתית פייסבוק. אפילו אם אין לכם דף אישי בפייסבוק, אתם מודעים לפוטנציאל העסקי העצום של האתר הזה. בפייסבוק יש היום מאות מיליוני גולשים, כאשר רק ממדינת ישראל יש כבר למעלה מ3 מיליון גולשים, כך שמדובר על פוטנציאל עסקי עצום. יותר ויותר חברות הולכות היום לא רק לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אלא הן גם פונות לחברה אשר תבצע בניית אפליקציות לפייסבוק עבורן. אבל מה בעצם כוח של האפליקציות וכיצד הן עוזרות להביא גולשים?
הקמת דף אוהדים בפייסבוק
הרשת החברתית פייסבוק הופכת בכל יום שעובר לכלי פרסומי שמקבל דגש יותר ויותר, חלק מהדגש העיקרי לבעלי עסקים הוא פתיחת דף אוהדים מעוצב בפייסבוק.
מערכת ניהול תוכן
הינה מערכת אשר מאפשרת למנהל האתר לשלוט באתרו באופן מלא, המערכת מספקת את כל צרכי הלקוח בניהול האתר.
שם תחום
שם תחום - או בשמו המקצועי דומיין (Domain) הינו למעשה הכתובת שלכם באינטרנט, כמו שישנה כתובת למשרד, לדירה ולמוסך, גם באינטרנט יש לכם כתובת, אז הגיע הזמן להכיר אותה קצת.
עיצוב אתר
לא פעם אנו גולשים ונתקלים באתר שנראה מושלם והוא פשוט, זה העיצוב שתמיד שחלמנו שיהיה באתר שלנו. החלטנו לשדרג את האתר הישן שלנו, הראנו לגרפיקאי את הדוגמא והאתר שלנו עוצב ברוח האתר המדהים שרצינו. אבל אז התברר לנו שהאתר יפה יש כניסות בזכות קידום אתרים שעשינו , אבל אין פניות מהאתר, אין מכירות למרות שנו מקבלים תגובות מחברים שהאתר נראה מדהים. פרט לעיצוב לא שינינו את מיגוון המוצרים שאנו מוכרים ובכל זאת במקום להגדיל את המכירות ולחסות את ההשקעה, שום דבר לא מתקדם.
בניית אתר דינאמי
יש הבדל בין אתר דינאמי לאתר סטטי, רוב לקוחות שמחליטים שהגיע הזמן לצאת לשיווק באינטרנט מתלבטים עדיין מה ההבדלים, ומה כדאי. החלטנו להקל עליכם בנושא.
בניית אתרי אינטרנט
כולם כבר יודעים ש"אם אתה לא שם - אתה לא קיים". חשבתם על גיוס לקוחות חדשים דרך אתר אינטרנט? חשבתם לעדכן ספקים דרך אתר אינטרנט? חשבתם איך אתם מעדכנים לקוחות על מבצע ללא עלות? הדרך הפשוטה ביותר להבין את ערך אתר האינטרנט והחשיבות שלו היא לדעת שזה הכרטיס ביקור שלך באינטרנט, בדיוק כמו שהולכים לבית דפוס על מנת לעצב כרטיס כדי שימשוך את תשומת הלב, ויתמקד במה שנכון, כך גם בניית אתרים באינטרנט, מכיוון שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני מומלץ להשקיע היטב בבניית האתר באינטרנט כך שבאמת יהיה אפקטיבי.
אתר לעסק
בעידן שלנו, שבו עולם האינטרנט הולך ומתפתח והתחרות בין בעלי העסקים הקטנים קשה יותר, על כל בעל עסק לחשוב על אסטרטגיה חדשה כדי למשוך אליו קהל לקוחות.
לקוחות ממליצים
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון