בניית אתרים

בניית אתרים בהתאמה אישית זה א"ב בשיווק. אתרי אינטרנט הם הפנים שלכם, לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים. תפקידם הוא חשוב ורחב היקף ותפקודם חולש על פונקציות רבות ומרכזיות בהתנהלות בית העסק.

בניית אתרים

בניית אתרים בהתאמה אישית היא הפתרון המושלם להקמת אתר אינטרנט  ברמת התוכן, העיצוב והחשוב ביותר- ברמה המיתוגית למוצר או השירות אותו אתם מציעים. 

בניית אתרים בהתאמה אישית

אתרי אינטרנט הם כרטיס הביקור של העולם המודרני, למעשה, בכל תחום עיסוק, בכל ענף ובכל מקצוע- קיומו של אתר אינטרנט הוא ההבטחה שאתם על המפה וחלק מהמשחק.

בניית אתרים בהתאמה אישית היא הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם לתהליך הקמת אתר. בין אם עסקנים קטנים, גדולים או בינוניים, בין אם אתם זקוקים לאתר מסחרי או אתר מיתוגי בלבד- קיומו הוא הכרחי וחיוני לפעילות שלכם.

יתרונותיה של בניית אתרים בהתאמה אישית

אם לא תמותג, איך יעדיפו אותך?
בעולם התחרותי של היום אפשר למצוא מענה לכל צורך שלא יהיה. אנחנו חיים בעידן של שפע שמספק מגוון של פתרונות לאותו צורך. הבעיה של היצרנים ונותני השירות היא לא באספקה של פתרונות יעילים ומהירים יותר, אל האפשרות של קבלת בולטות ותיעדוף על פני המתחרים שלהם. מיתוג הוא האפשרות הטובה ביותר, ולמעשה היחידה שבאמצעותה יוכל בעל עסק להבטיח כי הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלו יזכרו אותו מבין כל המתחרים שלו בענף ומעבר לכך- גם יעדיפו אותו. אתר אינטרנט הוא חלק אינטגראלי ממיתוג האתר ויש לו חשיבות גבוהה מאוד בהצלחה ובמידתה. בניית אתרים בהתאמה אישית היא האפשרות האמיתית היחידה שעומדת לרשותך לטובת הפקה של אתר אינטרט ממותג שיספק את המענה ללקוחות שלך.

לידים, לידים, לידים
לוודא שזוכרים אותך זה חשוב, אבל לזה מצטרפים שורה של פתרונות אקטיביים נוספים שיעזרו לך להבטיח לא רק הישארות בתודעה, אלא מימוש בפועל. אחד הפתרונות הללו זה איסוף לידים. רשת האינטרנט, בשונה למשל ממדיומים אחרים, מצטיינת ביכולת המדידה שלה ובנגישות המירבית שלה, מה שאומר שיש לך אפשרות לא רק לדעת כמה אנשים הגיעו לאתר, כמה זמן הם היו בו ובאיזו נקודה הם נטשו, אלא יש לך אפשרות גם להגדיל את הסיכויים שהגולש שהגיע אל האתר שלך יצור איתך קשר ואתה אף תוכל לחזור אליו בזמן אמת. בניית אתרים בהתאמה אישית תבטיח ממשק משתמש נוח ונגיש מספיק כך שההסתברות שהגולש שלך ישאיר את פרטיו תגדל באופן משמעותי. מרגע שהגולש השאיר פרטים סגירת העסקה היא כמעט וודאית.

תמיכה, טכנולוגיה ומערכת ניהול תוכן
מאחורי כל הופעה נוצצת יש את החלק של מאחורי הקלעים, הדבר נכון גם לאתרי האינטרנט שלנו. וכמו בכל הצגה, גם באתר- ככל שמאחורי הקלעים מאורגן, מקצועי, נגיש ויעיל יותר- כך ההופעה תהיה טובה יותר. בניית אתרים בהתאמה אישית אמונה לא רק על החלק הויזואלי אלא גם על החלק התפעולה, כך שרק בהתאמה אישית ניתן יהיה לבנות לך את הטכנולוגיה ומעכרת ניהול התוכן שמותאמת במיוחד לצרכים שלך. מערכת ניהול תוכן היא חלק חשוב ביותר של האתר שכן, מעבר לעובדה שהיא אחראית על כל התוכן שמופיע באתר, היא בעצם זו שאחראית על איסוף הנתונים של הפעילות שמתרחשת באתר.

לקוחות ממליצים
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון