בניית אתר דינאמי

יש הבדל בין אתר דינאמי לאתר סטטי, רוב לקוחות שמחליטים שהגיע הזמן לצאת לשיווק באינטרנט מתלבטים עדיין מה ההבדלים, ומה כדאי. החלטנו להקל עליכם בנושא.

בניית אתר דינאמי

מה זה אתר דינאמי, ולמי מיועד

אתר דינאמי מיועד עבור כלל הלקוחות אשר מעוניינים להתחיל את דרכם בשיווק באינטרנט, המשמעות של הדבר היא שליטה מלאה על כל תכני האתר ללא כל תלות בגוף אשר בנה עבורכם את האתר.

ההבדל בין אתר דינאמי לאתר סטטי

קיים הבדל בין אתר דינאמי לאתר סטטי, אך ההבדל הוא אינו משמעותי מלבד דבר אחד פשוט, מערכת ניהול תוכן.
המערכת מאפשרת לכם לשלוט באתרכם באופן כמעט מלא, היא נותנת לכם את האפשרות לשלוט על הדפים של האתר, על התפריטים, ולעשות מעקב אחרי פניות וכל דבר אשר הגוף שבנה את האתר שלכם יאפשר לכם.

אתר סטטי לעומתו יראה אותו הדבר בדיוק, כמו אתר דינאמי - מבחינת המראה שלו ללקוח, אך בפועל לא תהיה לכם שליטה כלל על מראה האתר.

אז למה זה חשוב?

בניית אתרי אינטרנט איננה עסק פשוט, אך משתלם לטווח הארוך, נקח לדוגמא אתר אינטרנט של הצגת עבודות - כמו אופנת נשים.
ביציאת קטלוג חדש, בהתאם לשנה הנוכחית עם שימוש באתר דינאמי, כאשר נרצה לעדכן את אתר האינטרנט שלנו - נוכל לעשות זו בפשטות דרך מערכת ניהול התוכן שאותה קיבלנו, בעוד שעם אתר סטטי, נאלץ לבקש מהגוף אשר בנה עבורנו את האתר, לעדכן את האתר.

אצלנו בקבוצת ReSight, תוכלו להנות ממערכת ניהול תוכן ידידותית ופשוטה לניהול, המערכת מאפשרת לכם שליטה מלאה על האתר, עם הבנה שלנו על בניית אתרי אינטרנט עם מבנה נכון, על מנת שתוכלו לשפר את קידום האתר שלכם. כמו כן, תוכלו לקבל הצעת מחיר מאתנו על קידום אתרכם במנועי החיפוש.

לקוחות ממליצים
modernARTisrael
modernARTisrael

"חברה מקצועית לכל אורך תהליך יצירת אתר אינטרנט: הבנת צרכי הלקוח בשלבי העיצוב, הדרכה על הממשק הניהול הידידותי והפשוט למשתמש, עמידה בזמנים שנקבעו והשירות האישי, תודה רבה!"

שרון תובל
מאוזנר
מאוזנר

"כל הכבוד! הפשטות של הניהול יחד עם היעילות של הממשק. "היד על הדופק" - זהו שם המשחק!"

יהושוע מאוזנר - מנכ"ל
סטייל אוף סטיל
סטייל אוף סטיל

"רציתי להודות לכם על האתר המדהים! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האתר, ותוצאות הקידום לא איחרו לבוא, תודה תודה תודה!"

אסף עפג'ין - מנכ"ל
צרו קשר
שם מלא
דואל
טלפון